Książki o wodzie jonizowanej – przegląd
27 października 2017
Woda jonizowana profilaktyka – jak często stosować?
29 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Aby czuć się zdrowo i mieć mnóstwo energii przez cały rok, warto sięgnąć po wodę alkaliczną. Woda jonizowana to taka, którą otrzymuje się w procesie elektrolizy dzięki jonizatorowi wody, który jest dostępny w naszym sklepie https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/. Woda taka doskonale nawadnia organizm, przyspiesza metabolizm oraz dostarcza mnóstwo składników odżywczych. Nie koliduje z innymi produktami, więc śmiało można pić ją przez cały dzień, jak również stosować do gotowania zup, sosów czy innych potraw.

Połączenie wody zjonizowanej ze zdrową żywnością gwarantuje zastrzyk cennych składników, które wzmocnią Twój organizm i dodadzą energii.

Ziółka, zioła…

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju napary, nalewki, okłady, odwary, octy, kąpiele czy maski z naturalnych ziółek świetnie wspomagają organizm człowieka. Dbają o piękne włosy, paznokcie i skórę (np. bratek czy skrzyp polny), o dobry i spokojny sen (melisa, szałwia, mięta). Wspomagają w okresie przeziębienia (lipa, ruta, kupalnik).

Zioła wspomagają cały organizm. Często stosowane są w kosmetyce i kosmetologii. Mają działanie odprężające, oczyszczające, pobudzające, przeciwzapalne. Są dobre na wszelkie dolegliwości i warto je wprowadzić do swojej diety.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator