Elektroliza wody za pomocą jonizatora
10 sierpnia 2014
Was muss bei der Auswahl des Ionisators in Betracht gezogen werden?
18 grudnia 2014
Pokaż wszystkie

Zastosowanie jonizowanej wody alkalicznej

Warto wiedzieć że wody uzyskiwane w jonizatorze mają praktyczne i skuteczne zastosowanie w wielu sytuacjach naszego życia. Oto klika zastosowań:

Wysoko zjonizowana woda alkaliczna: pH 11,0+

Wysoko zjonizowana woda alkaliczna pozwala na zachowanie higieny w życiu codziennym dzięki silnym właściwościom oczyszczającym.

Przygotowywanie posiłków: Do mycia warzyw i owoców.

Czyszczenie: Do czyszczenia desek do krojenia.Nadaje się do czyszczenia tłuszczu i uporczywych zabrudzeń otworów wentylacyjnych, jak również ogólnie do czyszczenia kuchni.

Usuwanie plam: Unikalna moc wchłaniania pozwala na łatwe usuwanie plam po kawie, sosie sojowym i tłuszczu. Świetnie nadaje się także do usuwania uporczywych zabrudzeń toalety.

Naczynia: Pozwala nastosowanie mniejszej ilości detergentów do ręcznego mycia naczyń. Można zmniejszyć rachunki za wodę, ponieważ do mycia z detergentem i płukania naczyń wystarczy zaledwie jedna trzecia lub jedna czwarta zwykłej ilości wody.

pH wody: 8,0-10,0

Właściwości absorbujące, rozpuszczające i przewodzące ciepło.

Picie: Należy pić 2 szklanki jonizowanej wody alkalicznej rano na czczo. Ważne jest, aby do diety włączyć warzywa. Jedzenie dużej ilości kwasowej żywności, takiej jak żółtka jajek, biały ryż, kurczak, wieprzowina i wołowina może być elementem diety. Picie jonizowanej wody alkalicznej jest równie ważne, ponieważ pozwala na zrównoważenie działania kwasowego i zasadowego żywności.

Przygotowywanie posiłków: Do myciawarzyw i ryb. Można poprawić smak brokułów, cebuli itp. poprzez gotowanie ich w jonizowanej wodzie alkalicznej. Pozwala na stosowanie mniejszej ilości przypraw i soli w diecie.

Ryż: Jonizowaną wodę alkaliczną można stosować do mycia i gotowania ryżu. W ten sposób otrzymamy pyszny i puszysty ryż.

Herbata: Smak i aromat są dla wielu ludzi niezwykle ważne. Jonizowana woda alkaliczna poprawia kolor, smak i aromat. Nawet stosując mniejszą ilość herbaty można w dalszym ciągu uzyskiwać pełny i bogaty smak.

Zastosowanie wody kwasowej

 pH wody: 4,0-6,0

Mycie twarzy: Właściwości ściągające wody kwasowej są skuteczne w tonizacji i ujędrnianiu skóry. Należy zwilżyć skórę wodą i zostawić do wyschnięcia. Woda ta jest także idealna jako tonik po goleniu.

Pielęgnacja włosów: Wody kwasowej można używać do płukania włosów po myciu szamponem. Dzięki niej włosy mniej się plączą i uzyskują piękny połysk. Można ją także przechowywać w butelce ze spryskiwaczem i pryskać włosy oraz twarz, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcemy.

Woda do kąpieli: Dodanie wody kwasowej do wody do kąpieli sprawia, że na wannie nie osadza się osad. Kąpiel w wodzie kwasowej daje poczucie komfortu i ciepła.

Zwierzęta: Aby sierść naszego pupila była miękka i błyszcząca, można ją spryskać wodą kwasową, a następnie wyczesać. Taka woda świetnie nadaje się także do strzyżenia zwierząt.

Cykl płukania: Namoczenie prania w wodzie kwasowej przed wirowaniem sprawi, że ubrania będą bardziej miękkie.

Gotowanie roślin strączkowych: Różne rodzaje roślin strączkowych, takich jak fasola i groszek, ugotują się perfekcyjnie. Należy tylko uważać, aby ich nie rozgotować. Woda kwasowa przyspiesza czas gotowania. Pozwala w ten sposób zaoszczędzić energię.

Potrawy smażone: Potrawy smażone są smaczne i chrupiące.

Mrożenie żywności: Żywność taka jak ryby lub krewetki zachowają swój smak po rozmrożeniu, jeśli przed zamrożeniem spryskamy je wodą kwasową.

Plamy: Aby usunąć plamy, zabrudzenia i tłuszcz, wystarczy namoczyć je w wodzie na 24 godziny.

Naczynia: Naczynia i szkłosą nieskazitelnie czyste.

Polerowanie: Nadaje się do polerowania luster, okularów, przedmiotów szklanych i okien na wysoki połysk.

Sprzątanie domu: Pozwala usunąć brud z podłóg drewnianych, z płytek ceramicznych, itp. bez zostawiania lepkiej warstwy.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator