Zakwaszenie a zalkalizowanie organizmu – o co chodzi?
26 listopada 2017
Woda jonizowana a nowotwór. Czy pomaga?
30 listopada 2017
Pokaż wszystkie

Woda jonizowana to nie tylko cenne źródło składników odżywczych dla organizmu człowieka. Oczywiście ta cecha jest najważniejsza, jednak taką wodę alkaliczną można z powodzeniem stosować w gospodarce. I tam również wiedzie prym, gdyż jej właściwości mają miliony zalet.https://www.natura-zdrowie.pl/zastosowania-wody-alkalicznej/

Po pierwsze – wodę zjonizowaną można stosować do walki z mszycami i innymi szkodnikami dla roślin. Wystarczy spryskać skupisko szkodników a one zginą lub opuszczą dane miejsce. Czynność można z powodzeniem powtarzać aż do uzyskania pełnej satysfakcji.

Po drugie – dzięki takiej wodzie możliwa jest stymulacja roślin w szklarniach bądź w domu. Woda bowiem sprawia, że rośliny szybciej rosną i są dorodniejsze.

Po trzecie – można nią dezynfekować ule – wystarczy przed wpuszczeniem pszczół do uli, przetrzeć go zwilżoną szmatką. Dzięki temu wszystkie drobnoustroje i bakterie giną a pszczółki mogą w czystości produkować miód.

Po czwarte – dobrze wpływa na ogólną uprawę roślin (kwiatów, warzyw). Sprawia, że rosną zdrowe i dorodne.

Po piąte – dawana zwierzętom domowym sprawia, że ich organizmy są zdrowsze a więc i dobra, które od nich otrzymujemy są bogatsze w składniki odżywcze.

Woda jonizowana w domu

Wodę zjonizowaną można używać również do dezynfekcji pomieszczeń szczególnie narażonych na działanie bakterii i grzybów. Są to przede wszystkim łazienka i kuchnia. Dzięki właściwościom bakteriobójczym szybko upora się z niechcianymi zarazkami. Dodatkowo woda taka łatwo usuwa tłuszcz i brud. Można nią sterylizować butelki dla dzieci, słoiki i inne naczynia. Woda alkaliczna przedłuża życie owoców i warzyw. Odkaża. Usuwa kamień. Jest po prostu jedyna w swoim rodzaju. Nie tylko zdrowa ale i niesamowicie praktyczna. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w jonizator wody i cieszyć się życiem.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator