Woda jonizowana – ile kosztuje taki rarytas?
7 lutego 2018
Cukrzyca a woda jonizowana – sprawdź, co możesz zrobić
11 lutego 2018
Pokaż wszystkie

woda-jonizowana-uwazac.jpeg

Skąd moda na wodę?

Czasy, w których żyjemy, to nieustanna walka o bycie jak najbardziej fit. Prawie każdy z nowym rokiem postanawia, że ten rok będzie wypełniony aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem i hektolitrami wody. Zwłaszcza tej zjonizowanej. Dlaczego? Dlatego, że woda jonizowana (o której można więcej przeczytać tutaj https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/), to najlepszy sposób na osiągnięcie smukłej sylwetki i zdrowego ciała. Dzięki Internetowi, człowiek jest bardziej świadomy tego, co powinien jeść i pić, a czego unikać. Jednak niekiedy może to być błędne koło, które doprowadzić może do poważnych konsekwencji.

Czy woda alkaliczna jest dla każdego?

Teoretycznie wodę alkaliczną powinien pić każdy. Jednak jak ze wszystkim – i w tym przypadku – trzeba znać swój umiar. Wszystko w nadmiarze szkodzi – również woda. Dlatego jeśli jesteś początkującym smakoszem wody jonizowanej – zacznij od niewielkich dawek. Zbyt duża ilość wypitej wody na starcie może zaburzyć równowagę kwasowo-zasadową i mieć niekorzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Dzieci do lat 3 oraz seniorzy również powinni uważać na ilość spożywanego płynu. Ciało człowieka musi mieć czas na przyswojenie oczyszczonej wody. Musi mieć chwilę, by przyzwyczaić się do zdrowszego trybu życia. Na szczęście z czasem będzie można pić tylko wodę alkaliczną – i to bez żadnych konsekwencji. Wystarczy odrobina cierpliwości!

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator