Zalety jonizatora BTM-105D
8 grudnia 2017
Dna moczanowa – udowodnione naukowo działanie wody jonizowanej
12 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Charakterystyka BTM-505N

Dostępny w naszym sklepie jonizator https://www.natura-zdrowie.pl/produkt/przeplywowy-jonizator-wody-biontech-btm-505n/ to jeden z nowszych propozycji producenta urządzeń do filtrowania wody. Posiada on szereg udogodnień, które nie tylko ułatwiają użytkowanie, ale przede wszystkim sprawiają, że korzystanie z jonizatora jest bezpieczniejsze.

Do głównych zalet nowego modelu jonizatora zaliczamy:

  • Możliwość dostosowania optymalnego stopnia pH -pozwala to na picie wysokiej jakości wody bez względu na to, jaką wodę otrzymujemy od dostawcy.
  • Podwójny system filtracji wody – filtry składają się z 15 warstw filtrujących. Jedna z nich to membrana UF (Ultrafiltracja). Dzięki niej jonizator usuwa wszelkie bakterie, grzyby czy rdzę z rur.
  • System samooczyszczania – jonizator po przefiltrowaniu każdych 10l wody, oczyszcza się samoczynnie – co jest ogromnym ułatwieniem dla użytkownika.

Woda jonizowana – sposób na zdrowie

Nie bójmy się zainwestować w urządzenie do jonizacji wody. Nie powinniśmy oszczędzać na zdrowiu naszym i naszych najbliższych. Cieszmy się nową technologią i możliwością picia wody alkalicznej, która ma zbawienny wpływ na nasz organizm.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator