Jonizator wody – czyli jak przemienić zwykłą wodę w cenne źródło minerałów i składników odżywczych
18 października 2017
Jonizator wody AOK-505. 5 stopniowy system oczyszczania
20 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Urządzenie do jonizowania wody, które można zakupić w naszym sklepie https://www.natura-zdrowie.pl/produkt/biontech-jonizator-wody-btm-3000-4l/, służy do wytwarzania wody alkalicznej oraz wody kwaśnej w domowym zaciszu. Dzięki łatwej obsłudze i niedużym gabarytom, będzie idealnie komponować się w każdej kuchni.

Biontech BTM-3000 został wyposażony w membranę, która nie wymaga okresowej wymiany – oznacza to, że urządzenie nie będzie generować dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Natomiast powiększone zbiorniki pozwolą na uzyskanie – w jednym procesie jonizacji – dwóch litrów wody jonizowanej i kwaśnej!

Cechy koreańskiego jonizatora

Jonizator Biontech BTM-3000 4L, to kompaktowe urządzenie, w skład którego wchodzą dwa pojemniki na wodę oraz tester kropelkowy do sprawdzania pH wody. Ważne jest to, że jonizator posiada funkcję automatycznej kompensacji wody, czyli umożliwia dokładne odczytanie pH wody bez względu na jej temperaturę. Wynik – z dokładnością do jednego miejsca po przecinku – otrzymuje się już po kilku sekundach, co jeszcze bardziej usprawnia korzystanie z urządzenia.

Woda jonizowana jest cennym źródłem substancji odżywczych dla Twojego organizmu. Dlatego jeżeli dbasz o swoje zdrowie, zainwestuj w jonizator wody, który pozwoli Ci cieszyć się pyszną, zdrową wodą każdego dnia!

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator