Dna moczanowa – 3 sposoby leczenia
11 października 2017
Jonizator wody – czyli jak przemienić zwykłą wodę w cenne źródło minerałów i składników odżywczych
18 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Woda – podstawa życia

Jak wiadomo, woda jest najważniejszym składnikiem, bez którego żaden organizm żywy nie może istnieć. Na szczęście ostatnio tej wody jest coraz więcej w naszym życiu. A wszystko za sprawą przechodzenia na zdrowy tryb życia, który nakazuje picie jak największej ilości wody. Jednak nie wszyscy wiedzą, że zwykła woda nie nawodni organizmu tak, jak woda jonizowana, którą można zrobić samemu we własnym domu! Wystarczy zakupić dostępny w naszym sklepie https://www.natura-zdrowie.pl/produkt/jonizator-wody-aquator-classic/ najnowszy jonizator aQuator mini classic.

Dlaczego Jonizator aQuator mini classic, to dobry wybór dla Twojej rodziny?

Woda jonizowana to woda, którą otrzymamy ze zwykłej wody dzięki jonizatorowi aQuator mini classic. Urządzenie to pojawiło się na rynku na początku 2017 roku i dziś cieszy się ogromną popularnością! Za pomocą specjalnych filtrów, jest w stanie usunąć z wody chloraminy, fluorki, metale ciężkie, rdzę oraz węglany – czyli te składniki, które są odpowiedzialne za powstawanie kamienia. Woda jonizowana potrafi dłużej zatrzymać w ciele cenne składniki odżywcze, a tym samym bardziej go nawodnić.

Nowszy model jonizatora pozwala na przygotowanie większej ilości wody alkalicznej czyli tej, która odżywi nas najbardziej. Unowocześniono części elektroniczne, a wcześniejsze membrany zastąpiono nowocześniejszą wersją, którą zbudowano z trwalszego materiału – odpornego na zniekształcenia podczas jonizacji i suszenia. Zmiany te zwiększyły komfort użytkowania i sprawiły, że będzie o wiele dłużej służyć Twojej rodzinie.

Jonizator wody aQuator mini classic w szybki sposób wyprodukuje zdrową wodę dla całej Twojej rodziny. Zainwestuj w to urządzenie, a już nigdy nie sięgniesz po inną wodę – nawet tą butelkowaną!

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator