Woda jonizowana – sposób na raka
21 lutego 2018
Co to jest srebro koloidalne?
26 lutego 2018
Pokaż wszystkie

 

Jaki jonizator wybrać?

Jonizatorów wody jest wiele, o czym można przekonać się na stronie internetowej https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/. Jednak, który jonizator wody wybrać, by żyć zdrowo, ale nie przepłacać?

Woda jonizowana – na zdrowie, ale z umiarem.

Wybierając jonizator, warto zadać sobie pytanie, na jakim etapie picia wody się znajdujemy. Jeżeli jest to początek – nie należy rzucać się na jonizatory montowane pod blatem w kuchni, bezpośrednio do rurociągu. Dlaczego? Dlatego, że wprowadzanie wody alkalicznej do diety musi odbywać się stopniowo. Zbyt duża dawka czystej wody na raz, może zaszkodzić. Organizm musi stopniowo przyzwyczaić się do zdrowej wody.

Wybierając pierwszy jonizator, można zacząć od najbardziej podstawowej wersji, która przefiltruje około 2 l wody. To w zupełności wystarczy do rozpoczęcia przygody z piciem wody alkalicznej. Jest to również najtańsza opcja i nie ma żadnych wymagań, jeśli chodzi o jego ulokowanie.

Z czasem można pokusić się o jonizatory podblatowe lub nablatowe, które są bezpośrednio podłączane do kranu. Jest to jednak wymagające rozwiązanie pod względem finansowym i nie każdego będzie stać na wydanie kilkunastu tysięcy złotych.

Woda alkaliczna, to sposób na zdrowie. A na zdrowiu – nie trzeba oszczędzać. Warto jednak kupić jonizator, który nie doprowadzi do bankructwa i pomoże osiągnąć zdrowy cel.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator