Udowodniono, że woda jonizowana nadaje się do walki z cukrzycą!
13 lutego 2018
Czy woda jonizowana skutecznie niszczy wolne rodniki?
17 lutego 2018
Pokaż wszystkie

woda-jonizowana-nauka.jpeg

Woda alkaliczna – fakty

To, że woda alkaliczna jest zdrowa – to fakt, o którym można więcej przeczytać na stronie https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/ . Ale co więcej można o niej powiedzieć oprócz tego, że jest czysta i korzystnie wpływa na organizm człowieka?

Fakt 1 – nawilżenie. Woda jonizowana zdecydowanie lepiej nawadnia organizm. Zachowuje równowagę kwasowo-zasadową a to pozwala na lepsze wchłanianie się wody.

Fakt 2 – idealna w sporcie. Woda zjonizowana pomaga przyspieszyć metabolizm i uzupełnić utracone płyny podczas intensywnych ćwiczeń.

Fakt 3 – usuwa toksyny z organizmu. Picie wody oczyszczonej z drobnoustrojów i wolnych rodników, potrafi oczyścić ciało człowieka z zalegających toksyn.

Woda alkaliczna – mity.

Mit 1 – nawilżanie. Owszem – woda jonizowana nawilża lepiej ale tylko, kiedy pije się ją małymi łyczkami przez cały dzień. Wypicie 1.5 l wody za jednym zamachem – bardziej zaszkodzi niż pomoże.

Mit 2 – uzupełnia wszystkie płyny podczas treningów. Owszem – przyspiesza metabolizm i przywraca równowagę w organizmie, ale nie na tyle, by nie musieć pić jeszcze więcej!

Mit 3 – nie tylko ona usuwa toksyny z organizmu. Podobny efekt jest w momencie spożywania błonnika i popijania go zwykłą wodą mineralną. Dlatego nie należy skupiać się tylko na wodzie alkalicznej a urozmaicać swoją dietę.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator