Gotować wodę jonizowaną, czy nie gotować?
5 lutego 2018
Kto musi uważać pijąc wodę alkaliczną?
9 lutego 2018
Pokaż wszystkie

 

Jonizator czy butelka?

W sklepie internetowym https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/ jest mnóstwo urządzeń, służących do zamiany wody kranowej w zdrową wodę. Picie jej ma niesamowicie pozytywny wpływ na organizm człowieka. Pomaga mu zwalczać wolne rodniki, które odpowiedzialne są za powstawanie wielu chorób i schorzeń. Czy zatem ma znaczenie to, czy kupimy wodę w butelce czy cały jonizator? Teoretycznie tak.

Zdrowie w cenie!

Jeżeli chcesz wprowadzić codzienny rytuał picia wody jonizowanej we własnym domu, zakup jonizator. Choć urządzenie to koszt średnio 7-10 tysięcy, to jednak z perspektywy dłuższego czasu – szybko koszt ten zostanie zwrócony. Raz wydane pieniądze pozwolą cieszyć się zdrową wodą każdego dnia, bez obawy, że jej zabraknie.

Inaczej jest w przypadku zakupu wody w butelce. Teoretycznie jest to zdecydowanie mniejszy koszt, jednak znów – biorąc pod uwagę chęć picia wody codziennie, nie jest to już takie oczywiste. Butelkowana woda alkaliczna nie jest dostępna w każdym sklepie, więc nie kupisz jej ot tak, gdy całą wypijesz. Taka woda sprawdza się jedynie na wyjazdach, kiedy nie ma możliwości zabrania ze sobą jonizatora. Warto zatem zastanowić się, co tak naprawdę się opłaca. Gdyż nie zawsze „taniej” znaczy „lepiej”.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator