Dna moczanowa: jakie są objawy oraz 3 stadia choroby?
9 października 2017
Dna moczanowa – jakie są 2 główne czynniki genetyczne?
10 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Woda jonizowana – czy warto ją pić?

Picie wody jest niezwykle istotne w naszym życiu. Bez niej nie jesteśmy w stanie funkcjonować! Nasz organizm w 75% składa się właśnie z wody, dlatego należy uzupełniać ją każdego dnia. Niestety nie zawsze woda, którą pijemy jest dla nas zdrowa. Często występują w niej wolne rodniki, które z jednej strony odpowiedzialne są za powstawanie tak zwanego kamienia, a z drugiej – zanieczyszczają nasz organizm zamiast go odżywiać. Co zatem zrobić, by woda była zdrowa? Zaopatrzyć się w specjalny jonizator https://www.natura-zdrowie.pl/produkt/domowy-jonizator-wody-aquator-silver/, który będzie usuwać szkodliwe substancje.

Jonizator aQuator mini silver

Jonizator aQuator mini silver to nowoczesne urządzenie do jonizowania wody, które wiedzie prym w przypadku domowych jonizatorów. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, urządzenie potrafi przefiltrować 1,5 litra wody i wydobyć z niej to, co najlepsze! Model ten przygotowuje wodę alkaliczną oraz kwaśną a także – przy użyciu wody destylowanej – srebro koloidalne, czyli naturalny, silny antybiotyk na wszelkie infekcje.

Nie bójmy się inwestować we własne zdrowie i zdrowie naszych najbliższych. Woda jonizowana sprawia, że organizm jest bardziej odżywiony i nawodniony niż w przypadku picia wody butelkowej. Wystarczy kilka minut, by przemienić wodę z kranu na taką, której nie znajdziesz w żadnym supermarkecie.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator