Woda jonizowana profilaktyka – jak często stosować?
29 października 2017
Jak woda jonizowana wpływa na koncentrację?
31 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Woda jonizowana – dlaczego jest lepsza?

Pijąc wodę jonizowaną, którą sami możemy sobie przygotować we własnej kuchni –
za pomocą jonizatora z naszego sklepu https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/ – zaczniemy czuć się coraz lepiej.
Woda jonizowana dostarcza organizmowi dużo tlenu, dlatego jest dobrym źródłem energii. Jest znacznie łagodniejsza w smaku niż zwykła woda, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Z takiej wody można przygotowywać lepszą kawę, herbatę czy sok. Jonizowana woda alkaliczna idealnie nadaje się do gotowania, zapewniając lepsze nawilżenie żywności i wydobycie z niej głębszego aromatu. Inne zmiany w organizmie będą jednak znacznie subtelniejsze.

Woda alkaliczna w sporcie

Woda jonizowana jest idealna dla osób lubiących sport. Pijąc taką wodę, polepsza się kondycja i wytrzymałość, a do tkanek mięśniowych i wszystkich narządów zostaje dostarczona spora dawka tlenu. Woda taka dodatkowo świetnie nawadnia organizm, który musi uzupełnić braki podczas intensywnego wysiłku.

Woda zalkalizowana, dzięki wysokiemu odczynowi pH, neutralizuje kwasicę wywołaną treningiem (czyli tak zwany „zakwas”). Dodatkowo usuwa wolne rodniki i przyspiesza metabolizm. Osoby aktywne fizycznie powinny zatem pić ok 2-3 szklanki wody na 2 godziny przed treningiem i 1-2 szklanki co 15-20 minut w trakcie ćwiczeń, w zależności od całkowitej masy ciała.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator