Za zakupiony towar można zapłacić w następujący sposób:

  • Za pobraniem – za zamówione produkty zapłacisz w momencie fizycznego  odbioru przesyłki pracownikowi firmy kurierskiej. Wysyłka produktów jest realizowana niezwłocznie po otrzymaniu przez sklep  www.natura-zdrowie.pl zamówienia. W przypadku tej płatności doliczana jest do całkowitej sumy zamówienia opłata manipulacyjna. Opłata ta wynosi 8 złotych.
  • Przelew bankowy – na konto firmy Sabat Consulting, ul. Piłsudskiego 14/4, 33-100 Tarnów, na rachunek – 87 1050 1562 1000 0022 2969 0843, Wysyłka produktów jest realizowana niezwłocznie po zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym sklepu www.natura-zdrowie.pl. Z reguły proces księgowania przelewów trwa do 3 dni.
  • System PayPal – Wysyłka produktów jest realizowana niezwłocznie po otrzymaniu przez sklep internetowy www.natura-zdrowie.pl potwierdzenia w systemie PayPal o dokonanej płatności. Proces ten trwa do około 4 godzin. W przypadku tej płatności doliczana jest do całkowitej sumy zamówienia opłata manipulacyjna. Opłata ta wynosi 3% całkowitej sumy zamówienia.

Wysyłka zamówień

  • Obsługa wysyłki zamówień dokonanych na stronie  www.natura-zdrowie.pl na terenie Polski oraz poza terenem Polski odbywa się przez firmę kurierską.
  • Zamówienia wysyłane są na wskazany przez zamawiającego w formularzu zamówienia adres dostawy.
  • Jeżeli w momencie odbioru przesyłki zostanie zauważone uszkodzenie zamówionych produktów, należy spisać protokół uszkodzenia i nie przyjmować przesyłki.
  • Koszt wysyłki towarów może ulec zmianie ze względu na ciężar paczki pocztowej lub ilość towarów.

Status realizacji przesyłki

  1. Status realizacji przesyłki można śledzić w sklepie www.natura-zdrowie.pl
  2. Jeżeli podczas składania zamówienia założyłeś  konto – status ten sprawdzisz w panelu moje konto
  3. Jeśli nie założyłeś konta podczas składania zamówienia –  możesz wysyłać informację na email sklep@natura-zdrowie.pl, podając numer zamówienia.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator