Jonizator wody: numer jeden w utrzymaniu zdrowia!
8 października 2017
Zdrowy tryb życia dzięki jonizatorowi wody? To możliwe!
9 października 2017
Pokaż wszystkie

 

Choroba atakująca stawy

Dna moczanowa jest chorobą, która może prowadzić do trwałego uszkodzenia stawów. Więcej na jej temat można znaleźć na stronie https://www.natura-zdrowie.pl/choroby/dna-moczanowa/. Zapalenie stawów spowodowane jest zbyt dużą ilością kwasu moczowego w stawach.

Dna moczanowa objawy, których nie da się przegapić

We wczesnym, pierwszym stadium choroby, jaką jest dna moczanowa faktycznie możemy nie być świadomi jej istnienia, gdyż przebiega ona właściwie bezobjawowo. Jedyną anomalią jest podwyższenie stężenia kwasu moczowego. W drugim stadium, im więcej odkładającego się kwasu moczowego, tym bardziej nasilające się dolegliwości, które wpływają na nasze życie codzienne – ból stawów, obrzęki, ataki, które nie pozwalają ani normalnie się poruszać, ani funkcjonować. Mogą one zdarzać się z różną częstotliwością w zależności od osoby, a także zaawansowania choroby. Jednak w momencie, kiedy mamy już do czynienia z przewlekłą dną moczanową, może dojść zarówno do trwałego uszkodzenia stawów jak i do niewydolności nerek.

Dobrym rozwiązaniem na zahamowanie tej choroby jest regularne picie wody zjonizowanej, która jako jedyna posiada w sobie wiele składników odżywczych i wspomagających prawidłową pracę organizmu.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator