Woda jonizowana a dna moczanowa – w czym tkwi sekret?
14 grudnia 2017
Woda jonizowana lekiem na chore stawy?
18 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Dna moczanowa, czyli odkładanie się kryształków kwasu moczowego w tkankach organizmu, jest najczęściej wynikiem prowadzenia nieprawidłowego trybu życia. https://www.natura-zdrowie.pl/choroby/dna-moczanowa/ Zbyt dużo kwaśnych produktów w diecie sprawia, że organizm zatraca równowagę kwasowo-zasadową, a to może doprowadzić do dny.

Nieleczony atak dny zwykle ustępuje po pięciu – siedmiu dniach. Niestety w większości przypadków dna atakuje ponownie w przeciągu roku. Osoby cierpiące na tę chorobę mają większe ryzyko wystąpienia cukrzycy, nadciśnienia tętniczego czy chorób układu krążenia i nerek.

Nieleczenie tej choroby prowadzi także do dny przewlekłej, która powoduje uszkodzenie czy deformacje stawów, a także powstawanie bolesnych guzków dnawych. Guzki te najczęściej występują u pacjentów, którzy nie leczyli się co najmniej 5 lat. Guzki pojawiają się często na uszach, wyrostku łokciowym lub ścięgnie Achillesa.

Jak walczyć z dną moczanowa?

W leczeniu doraźnym stosuje się różne środki uśmierzające ból, jednak jest to chwilowe. By móc zwalczyć tę chorobę, a przede wszystkim nie doprowadzić do jej nawrotów, należy zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zminimalizować produkty i napoje o kwaśnym odczynie oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. I tu na ratunek przychodzi woda jonizowana, która idealnie sprawdzi się podczas oczyszczania organizmu z kwasów. Dostępny w naszym sklepie jonizator pomoże Ci w walce z kwasowością organizmu. Picie zalkalizowanej wody, wspomoże organizm i zadba o równowagę kwasowo-zasadową. Jest to najprostszy sposób na to, by móc cieszyć się zdrowiem i nie doprowadzić do nawrotów choroby.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator