Cukrzyca a woda jonizowana – sprawdź, co możesz zrobić
11 lutego 2018
Woda alkaliczna – trochę faktów i trochę mitów
15 lutego 2018
Pokaż wszystkie

woda-jonizowana-bsdania-naukowe.jpeg

Woda alkaliczna – badania

O tym, że woda alkaliczna jest jedną z najbardziej zdrowych wód, wiadomo nie od dziś. O jej cudownych właściwościach można przeczytać na stronie https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/ . Jednak czy istnieją jakieś badania, które potwierdzają skuteczność wody zjonizowanej w walce z cukrzycą? Oczywiście, że są… A do tego – dają sporo nadziei na przyszłość!

Dr Dina Aschbach.

Niemiecka uczona w swojej książce „Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności”, przeprowadziła bardzo ciekawe badania. Ich celem było udowodnienie, że woda alkaliczna potrafi skutecznie obniżyć poziom cukru we krwi. Warto wspomnieć, że badania te powtórzyli i co najważniejsze potwierdzili również japońscy uczeni.

Pacjenci biorący udział w terapii wodą jonizowaną, pili ją przez blisko 6 tygodni. W trakcie eksperymentu zauważono, że cukier znacznie spadał a dodatkowo zmniejszyła się konieczność podawania insuliny do blisko 70%. Co więcej, po zaprzestaniu picia wody, wyniki wcale nie pogorszyły się! Nadal utrzymywały niski poziom przez kolejne 5 miesięcy.

Jak widać, warto eksperymentować i otwierać się na nowe metody nie farmakologicznego leczenia. Czasem takie z pozoru niewielkie zmiany, mogą zdziałać cuda.

Zamów jonizator dostępny w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU lub kup w TARNOWIE WROCŁAWIU WARSZAWIE
Kup jonizator